Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
Souhlasím

Nebezpečné odpady

Firma VYDRUS spol. s r.o. se zabývá výkupem a svozem olověných a niklkadmiových akumulátorů od roku 1992. Za tuto dobu se podařilo vybudovat rozsáhlou síť výkupen a sběrných míst na území celé České republiky, pro kterou zajišťujeme výkup a svoz nebezpečných odpadů.

Naše vozidla odpovídají normám EU, přepravujeme tedy nebezpečné odpady i pro zahraniční zákazníky. Přepravu provádíme na speciálních vozidlech vybavených nerezovými vanami a veškerým příslušenstvím pro převoz nebezpečných odpadů dle dohody ADR.

Všichni naši řidiči jsou absolventy příslušných školení a vlastní Osvědčení řidičů přepravujících nebezpečné odpady dle mezinárodní dohody ADR. Jedná se o pracovníky, kteří mají v tomto oboru rozsáhlé dlouholeté zkušenosti.

Odvoz akumulátorů jsme schopni uskutečnit do 10-ti dnů po telefonickém ohlášení. Řidiči jsou vybaveni Evidenčními listy a Nákladními listy, které na místě vyplní a po potvrzení je zasíláme zpět, dodavatel tedy má pro svou evidenci právoplatné potvrzení o regulérním předání nebezpečného odpadu. V případě zájmu zajistíme po předchozí dohodě vybavení sběrného místa předepsanými kontejnery určenými k bezpečnému skladování vyřazených akumulátorů.

Tak jako v případě přeprav vyřazených akumulátorů jsme rovněž schopni zabezpečit i přepravu nebezpečného nákladu či jiných nebezpečných odpadů , ale vzhledem k přísným legislativním podmínkám a ekologickým normám, doporučujeme tyto přepravy projednat předem.

Vydrus spol s r.o.
Pivovarská 382
561 69 Králíky
tel.: (+420) 465 631 462
e-mail: info@vydrus.cz